<script>
document.addEventListener("DOMContentLoaded", function() {
 const menuItems = document.querySelectorAll(".bricks-menu-item");

 menuItems.forEach((menuItem) => {
  const subMenuToggle = menuItem.querySelector("a");
  const subMenu = menuItem.querySelector(".sub-menu");

  if (subMenuToggle && subMenu) {
   subMenuToggle.addEventListener("click", (e) => {
    e.preventDefault();
    e.stopPropagation();

    const parent = subMenuToggle.parentNode;
    const isVisible = parent.getAttribute("aria-expanded") === "true";
    parent.setAttribute("aria-expanded", !isVisible);
   });
  }
 });

 document.addEventListener("click", () => {
  closeAllSubMenus(null);
 });

 function closeAllSubMenus(excludeMenuItem) {
  menuItems.forEach((menuItem) => {
   if (menuItem !== excludeMenuItem) {
    const subMenu = menuItem.querySelector(".sub-menu");
    if (subMenu) {
     const isDirectChild = excludeMenuItem && excludeMenuItem.contains(menuItem);
     const isAncestor = menuItem.contains(excludeMenuItem);
     if (!isDirectChild && !isAncestor) {
      menuItem.setAttribute("aria-expanded", "false");
     }
    }
   }
  });
 }
});
</script>
 • Paczkomaty InPost i Orlen
 • Darmowa wysyłka od 300zł
 • Szybkie płatności BLIK
 • Magiczny warsztat z Anną Walaszczyk – Odkrywanie tajemnic Indiańskiej Szamanki z użyciem Powertex

  IMG 4406

  Czymże jest sztuka, jeśli nie podróżą do magicznego świata wyobraźni i kreatywności? Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym warsztacie, gdzie Anna Walaszczyk – młoda, utalentowana artystka i orędowniczka zdrowego stylu życia – poprowadziła nas przez proces tworzenia postaci indiańskiej szamanki, wykorzystując niezastąpioną technikę Powertex.

  Przeszliśmy przez magiczne drzwi do pracowni pełnej inspirujących materiałów, wiedzy i pasji. Warsztat Anny Walaszczyk skupiał się na budowie postaci indiańskiej szamanki, postaci pełnej mądrości i tajemnic. To nie było zwykłe tworzenie – to była podróż do serca kreatywności, odkrywania swoich zdolności i wyrażania wewnętrznej magii.

  Materiały, które mieliśmy do dyspozycji, były niczym klejnoty w skarbcu artysty. Popiersie gipsowe, drut, taśma malarska, bawełniana tkanina i drewniany cokół – to była paleta narzędzi, z którymi mieliśmy pracować. Ale to nie były zwykłe materiały, to były elementy, które stworzyły podstawę dla prawdziwego dzieła sztuki.

  Anna Walaszczyk wprowadziła nas w tajemnicze zaklęcia Powertexu – certyfikowanego preparatu przyjaznego dla środowiska, który stał się kluczem do łączenia, formowania i wyrażania naszej wyjątkowej wizji. Dzięki preparatom Powertex, w tym medium w kolorze brązu oraz masie przygotowanej ze Stone Art i medium Powertex, stworzyliśmy strukturę i głębię postaci szamanki.

  Ale co to byłoby za dzieło sztuki bez koloru i życia? Wprowadziliśmy magię kolorów za pomocą matowych pigmentów Powercolor, które wymieszane z lakierem Easy Varnish tworzyły unikalne i zmysłowe odcienie. Krok po kroku, pod czujnym okiem Anny, nasze szamanki nabierały duszy i charakteru.

  Atmosfera warsztatu była niepowtarzalna – sześć wyjątkowych kobiet zgromadzonych razem, gotowych odkrywać, eksperymentować i tworzyć. Anna Walaszczyk była naszym przewodnikiem, cierpliwie tłumacząc każdy niuans, dzieląc się swoją wiedzą i pasją. To było miejsce, w którym czas płynął inaczej – byliśmy otoczeni twórczym duchem, radością i wspólną energią.

  Efektem tego magicznego warsztatu były piękne figurki indiańskich szamanek, każda unikalna i wyjątkowa, odzwierciedlająca wewnętrzne piękno i wyobraźnię uczestniczek. To nie tylko dzieła sztuki, to były rezultaty podróży do magicznego świata twórczości, którą poprowadziła nasza inspirująca prowadząca, Anna Walaszczyk.

  Podsumowując, ten warsztat był prawdziwym doświadczeniem – podróżą w głąb siebie, odkrywaniem tajemnic szamanki i jej mocy oraz wyrażaniem tego za pomocą rąk i duszy. Dzięki Ani, Powertexowi i wspólnemu wysiłkowi, stworzyliśmy nie tylko piękne dzieła sztuki, ale także zostaliśmy wzbogaceni o nową perspektywę i wiedzę o samych sobie.

  Barbara Broda

  Zostaw pierwszy komentarz